Reklama

Pierwsza w Polsce huśtawka wodna powstała nad Maltą

fot. Aquanet

W piątek nad Maltą pojawiła się huśtawka wodna. To pierwsza taka atrakcja dla najmłodszych w Polsce. Aquanet przygotował ją dla poznaniaków z okazji swojego jubileuszu. 

Zabawa na huśtawce wodnej polega na tym, że huśtamy się pod wodospadem. Nikt nie wyjdzie z tego miejsca suchy. Premiera nowej atrakcji nad Maltą odbyła się w asyście prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka i prezesa Aquanetu Pawła Chudzińskiego.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

To jest kolejna atrakcja dla dzieci nad Maltą, ciekawa rzecz i to jest też sposób promocji Aquanetu. Natomiast woda wysycha i to nie jest problem. I z garnituru też wysycha - zaznaczył Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania.

Zamiast kolejnego pomnika, tablicy upamiętniającej postanowiliśmy - mam nadzieję sprawić trochę radości dzieciom przede wszystkim tym najmłodszym, bo o nich się często zapomina. Chodzi nam o to, żeby nie wszystko było poważne - tłumaczył Paweł Chudziński, prezes Aquanetu.

Huśtawka będzie działać do końca września, codziennie w godzinach od 10:00 do 20:00. korzystanie z niej jest bezpłatne.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro