Reklama
Reklama

Zdjęcia poznańskiej burzy podbijają internet

fot. PAP/Łukasz Ogrodowczyk

Zdjęcia poznańskiej burzy wykonane przez Łukasza Ogrodowczyka z Polskiej Agencji Prasowej można było zobaczyć m.in. w The Guardian i The Economist. Mają tysiące polubień.

Do naszej redakcji dotarły w środę dziesiątki zdjęć burzy, która przeszła w nocy z wtorku na środę nad Poznaniem. "Łapanie błyskawic" od lat fascynuje wielu fotografów - nie tylko tych zajmujących się zdjęciami amatorsko, ale też tych profesjonalnych. Jednym z nich jest Łukasz Ogrodowczyk.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


- Wczorajsza noc była niesamowita, burza jaka przeszła nad Poznaniem była fantastyczna. Zrobiliśmy dziesiątki zdjęć, goniliśmy burzę, ale jedno zdjęcie znane jest już nie tylko w Polsce ale też zagranicą - napisał w środę na swoim facebookowym profilu Ogrodowczyk.

Jego zdjęcia przedstawiające burzę nad poznańskimi Ratajami dzięki Polskiej Agencji Prasowej trafiły do European Pressphoto Agency, a następnie zostało wykorzystane m.in. przez The Economist czy The Guardian. Zdjęcia mają tysiące polubień internautów. Wcale nas to nie dziwi - robią wrażenie!

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.73 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro