Reklama
Reklama

Grzegorz Braun w Poznaniu: nowego króla Polski muszą wprowadzić na Wawel komandosi, nie może to być demokratyczne działanie

Grzegorz Braun wyprowadzony przez policję z gmachu PKW po tym jak domagał się wraz z grupą protestujących natychmiastowej dymisji wszystkich członków PKW, 2014 | fot. Tomasz Gzell, PAP

W miniony weekend w Poznaniu odbyło się spotkanie Społecznego Komitetu Panowania Chrystusa Króla. Publikujemy pełne nagrania z wystąpienia Grzeogrza Brauna na tym spotkaniu.

Niedawny kandydat na prezydenta, który w wyborach na prezydenta otrzymał 124 tysiące głosów sugeruje, że trzeba siłą powołać w Polsce króla, który natomiast intronizuje Chrystusa. Uważa, że powołanie króla nie może nastąpić w wyniku demokratycznego aktu, natomiast sugeruje, że "pod koniec III wojny światowej" kilku komandosów w opancerzonych pojazdach wjedzie na Wawel, obudzi biskupa i dokona aktu intronizacji. W ten sposób powołany król natomiast będzie mógł intronizować Chrystusa. Do tego czasu, niedawny kandydat na prezydenta sugeruje realizację programu "kościół - szkoła - strzelnica". "Dbajmy o to, aby nie wychowało się kolejne pokolenie polskich dzieci, dla których msza święta będzie egzotyką" - mówił w Poznaniu Grzegorz Braun.

Spotkanie Społecznego Komitetu Panowania Chrystusa Króla odbyło się 6 czerwca, w auli Politechniki Poznańskiej. Wstęp był wolny.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Są dwa ostrzeżenia IMGW dla Wielkopolski I i II stopnia
30℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
18.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro