Reklama

Gdzie Lech i kibice będą świętować mistrzostwo?

Wiadomo już gdzie po ewentualnym zdobyciu w niedzielę mistrzowskiego tytułu piłkarze Lecha Poznań będą świętować ze swoimi kibicami. Tym razem nie będzie fety na Starym Rynku.

- Zabezpieczyliśmy sobie możliwość pojawienia się na Placu Adama Mickiewicza - poinformował podczas piątkowej konferencji prasowej rzecznik klubu, Łukasz Borowicz.

Nie będzie zatem powtórki z 2010 roku i świętowania na Starym Rynku. Powodem są m.in. trwające tam prace archeologiczne. Ze względu na Malta Festival niemożliwym było również wykorzystanie Placu Wolności.

Piłkarze pojawią się na miejscu ok. 22. Wcześniej na plac przemaszerują z INEA Stadionu kibice.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

33℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.80 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro