Reklama

Dzień Dziecka: ZOO prezentuje "maleństwa"

Małe kapibary | fot. ZOO
Małe kapibary | fot. ZOO

Choć wielu poznaniaków Dzień Dziecka obchodziło w weekend, ze względu na wiele imprez odbywających się w tym czasie w mieście, to w poniedziałek przypada święto wszystkich dzieci. Maleństwa mieszkają też w Nowym ZOO, o czym przypominają pracownicy ogrodu zoologicznego.

- W głębi serca wszyscy jesteśmy dzieciakami. Wszystkiego dobrego - piszą pracownicy poznańskiego ogrodu zoologicznego na Facebooku. Równocześnie prezentują krótkie nagranie, na którym można podziwiać najmłodszych mieszkańców ZOO.

Na filmie można zobaczyć młodego wielbłąda dwugarbnego, urodzonego kilka tygodni temu osiołka, kózki, malutkie bociany, urocze kapibary, galago senegalskiego z ogromnymi oczami, orła przedniego czy sowę jarzębatą. Maleństw w Nowym ZOO jest znacznie więcej - wszystkim życzymy wszystkiego najlepszego i zachęcamy do zobaczenia nagrania. Poprawa humoru gwarantowana:

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro