Reklama
Reklama

Spinningowy maraton na dachu Kupca. Zobacz zdjęcia

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w Enea Tri Tour Roof Race, który odbył się na dachu Kupca Poznańskiego. Przez trzy godziny na stacjonarnych rowerach pokonali ok. 100 kilometrów.

Impreza była elementem przygotowań do Enea Challenge Poznań. Trening prowadziło trzech profesjonalnych trenerów z klubu CITYZEN_.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

- Maraton spinningowy na dachu Kupca Poznańskiego to nasza tradycja oraz znak rozpoznawczy. Będąc tutaj pierwszy raz, chcieliśmy pokazać, że nie ma dla nas żadnych granic i nie były to słowa rzucone na wiatr. Z roku na rok poznański triathlon rośnie w siłę. W tym roku debiutujemy w cyklu Challenge Family, za rok będziemy gościć Mistrzostwa Europy ETU na dystansie długim, a my ciągle szukamy dalszych możliwości rozwoju - powiedział Wojciech Kruczyński, organizator Enea Tri Tour Roof Race.

Następne zawody z cyklu Road to Enea Challenge Poznań odbędą się już w najbliższy weekend 25-26 kwietnia. Pierwszego dnia na terenie klubu CITYZEN_ będzie mieć miejsce Enea Tri Tour Indoor Triathlon, czyli halowa odmiana zawodów triathlonowych. Natomiast w niedzielę, 26 kwietnia, Bogumił Głuszkowski poprowadzi seminarium triathlonowe, podczas którego szczegółowo będzie opowiadał o specyfice triathlonu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro