Reklama
Reklama

Szydłowska: dziesiątki samochodów z... balonikami

fot. Natalia
fot. Natalia

Na kierowców, którzy zaparkowali swoje auto we wtorek przy ulicy Szydłowskiej, czeka w środę rano niespodzianka. Pojazdy wyposażono pod osłoną nocy w... baloniki.

- Na parkingach przy ulicy Szydłowskiej wszystkie samochody zostały w nocy przyozdobione balonikami - pisze nasza czytelniczka. I choć wiele osób może się zastanawiać, o co chodzi, my znamy odpowiedź. To kolejna odsłona akcji promocyjnej INEA. - Kończymy budowę nowoczesnych światłowodów na osiedlach Bonin, Winiary i Słowiańskim. Dzięki światłowodom w 4000 gospodarstw domowych będzie można korzystać m.in. z szybkiego internetu. Poprzez akcję z balonikami chcemy się przedstawić mieszkańcom i zachęcić do korzystania z naszych usług - mówi Kinga Podraza-Myszkowska z INEA.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Nie jest to pierwszy raz, gdy poznańskie auta "ubrano" w ten sposób. Takie same baloniki pojawiły się już w listopadzie ubiegłego roku na parkingach zlokalizowanych na os. Sobieskiego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro