Reklama
Reklama

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego już w sobotę!

fot. Włodzimierz  Hoppel, archiwum
fot. Włodzimierz Hoppel, archiwum

W sobotę, 18 kwietnia na Polanie Harcerza nad Jeziorem Maltańskim motocykliści z regionu oficjalnie rozpoczną nowy sezon. Odbędzie się też przejazd motocyklistów ulicami miasta.

Motocykliści spotkają się na Polanie Harcerza w sobotę o godzinie 9:00. Następnie o godzinie 10:00 odprawiona zostanie Msza Polowa. O godzinie 11:00 wyruszy Parada Motocyklowa. Motocykliści wyruszą z Polany Harcerza i przejadą ulicami: Chartowo, Żegrze, Hetmańska, Głogowska, Most Dworcowy, Matyi, Królowej Jadwigi przejadą przez Rondo Rataje i dalej ulicami Jana Pawła II i Baraniaka dotrą do Polany Harcerza.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Po Paradzie motocyklowej nad Jeziorem Maltańskim odbywać się będzie piknik oraz dwa koncerty. Organizatorzy zapowiadają też liczne atrakcje i konkursy z nagrodami.

Parada ma charakter otwarty, dlatego zapraszamy wszystkich motocyklistów zrzeszonych i niezrzeszonych, a także mieszkańców Poznania i okolic do wzięcia udziału w tym wydarzeniu - zachęca Jacek Markowski, organizator.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro