Reklama
Reklama

Policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który okradał dom

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu w Środzie Wielkopolskiej. Mężczyzna wszedł do jednego z domów, w którym nie było właścicieli. Na miejscu pojawił się patrol policji, złodziej został przyłapany na gorącym uczynku. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci w ubiegły wtorek otrzymali zgłoszenie, że nieznany mężczyzna przeszedł przez płot jednej z posesji w Środzie Wielkopolskiej i wszedł do domu. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Po przyjeździe funkcjonariuszy pod wskazany adres okazało się, że drzwi do domu są otwarte. W budynku był mężczyzna, który właśnie pakował łupy. Zdążył już zabrać biżuterię właścicielki domu.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Policjanci zatrzymali podejrzanego o kradzież. Podczas sprawdzania pozostałych pomieszczeń okazało się, że przestępca kradł w czasie, gdy na piętrze domu przebywał kilkunastoletni wnuk właścicielki posesji - informuje Edyta Kwietniewska z policji w Środzie Wielkopolskiej.

Jak się okazało właścicielka wyszła na chwilę do sklepu i nie zamknęła drzwi na klucz. Skradzione przedmioty o łącznej wartości tysiąca złotych natychmiast trafiły do właścicielki, a złodziej do aresztu. 46-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mud do 5 lat pozbawienia wolności.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro