Reklama
Reklama

Miłostowo: przy pętli tramwajowej pojawia się ekshibicjonista

Pętla na Miłostowie | fot. Google Street View
Pętla na Miłostowie | fot. Google Street View

W poniedziałek rano przy pętli tramwajowej na Miłostowie pojawił się ekshibicjonista. Mężczyzna zaczepiał kobiety i się obnażał. To kolejne takie zdarzenie w tym miejscu. Sprawę przekazano policji.

W połowie stycznia pisaliśmy o ekshibicjoniście, który zaczepiał kobiety przy pętli tramwajowej na Miłostowie. Jak się okazuje, mężczyzna pojawia się tutaj częściej. Ostatnio był widziany w poniedziałek rano.

- Zgłaszam kolejny raz ponieważ co najmniej od 4 miesięcy przy pętli Miłostowo w lasku obok stacji ORLEN idąc na przystanek spotkać można ekshibicjonistę. Mężczyzna zaczepia kobiety i obnaża się. Niestety nie udało się go jeszcze złapać, ponieważ nie wszyscy zgłaszają to na policję - pisze nasza czytelniczka. - Policja jest poinformowana wystarczy dzwonić, jak go widać! Im szybciej tym większe szanse. Mężczyzna lat 30 do 40 - różnie opisują, krótkie czarne włosy, jeansy, jasno-beżowa zimowa kurtka lub ciemna letnia, ok.180 cm wzrostu, często z papierosem w ręce - dodaje.

Policja potwierdza, że otrzymała w poniedziałek takie zgłoszenie. - Poinformowano nas o obnażającym się mężczyźnie kilka minut po godzinie 7.00 - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Policjanci oczywiście udali się we wskazane miejsce, ale niestety nie znaleźli tego człowieka - dodaje.

- Oczywiście jeśli będziemy świadkiem takiej sytuacji, musimy się postarać zapamiętać jak najwięcej szczegółów z wyglądu ekshibicjonisty. W co był ubrany, ile ma wzrostu, jak wygląda. Każda informacja będzie przydatna dla funkcjonariuszy - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
18.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro