Reklama

Policjanci ukradli noże podczas imprezy z udziałem prezydenta

fot. Piotr Sagalara

Do zdarzenia miało dojść przed Kongresem XXV-lecia Samorządu Terytorialnego, który odbywał na terenie MTP i w którym brał udział między innymi prezydent Komorowski. Z hali targowej zginęły noże ceramiczne o wartości około 1 tysiąca złotych. W sprawie zostało zatrzymanych trzech funkcjonariuszy.

O sprawie poinformował portal miastopoznaj.pl. Policjanci pełnili służbę na Międzynarodowych Targach Poznańskich podczas obchodów Kongresu XXV-lecia Samorządu Terytorialnego, który odbywał się w ubiegłym tygodniu w Poznaniu. Wówczas z hali targowej zginęły noże.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

O kradzieży policja została powiadomiona w piątek. Zatrzymano trzech funkcjonariuszy. Zdarzenie potwierdza policja. Zgłoszenie o kradzieży otrzymaliśmy w piątek po południu. Z Sali targowej na MTP zginęło kilka noży ceramicznych o wartości tysiąca złotych. W sprawie zatrzymanych zostało trzech funkcjonariuszy, dlatego natychmiast zostało powiadomione Biuro Spraw Wewnętrznych Policji. Jeden z funkcjonariuszy podejrzany jest o kradzież i natychmiast został przez komendanta zwolniony ze służby. Dwaj policjanci, którzy mogą mieć związek ze sprawą zostali zawieszeni - mówi Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Sprawą zajmuje się prokuratura.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.15 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro