Reklama

Urzędy skarbowe otworzyły drzwi w sobotę

Jak prawidłowo wypełnić PIT mogą w sobotę dowiedzieć się poznaniacy. Na cztery godziny urzędy skarbowe otworzyły swoje drzwi.

Osoby, które pojawią się w sobotę w urzędzie skarbowym będą mogły nie tylko złożyć swoją deklarację podatkową, ale też będą miały okazję zapoznania się z codzienną praktyką funkcjonowania urzędu skarbowego.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Z racji tego, że właśnie jesteśmy w trakcie składania zeznań rocznych jest to taki dzień, gdzie najczęściej podatnicy korzystają z możliwości skonsultowania swojej sytuacji, rozstrzygnięcia wątpliwości związanych z rozliczeniem swojego podatku dochodowego - mówi Małgorzata Spychała-Szuszczyńska, rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Poznaniu.

Rzeczywiście doświadczenie ostatnich lat pokazuje, że najchętniej podatnicy korzystają z "dni otwartych" - jako dodatkowy dzień na złożenie zeznania podatkowego - dodaje.

Urzędy skarbowe czynne będą w sobotę do godziny 13:00. Podczas ubiegłorocznej akcji "Drzwi otwartych" swój urząd skarbowy odwiedziło ponad 2.600 wielkopolskich podatników.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro