Reklama
Reklama

Poznań: uwaga na ekshibicjonistów

Park Jana Pawła II | fot. Ri3mann / Poznańska wiki

W ubiegłym tygodniu ekshibicjonista pojawił się na Wildzie, a we wtorek w rejonie pętli tramwajowej na Miłostowie. O incydentach poinformowano policjantów.

- W lasku przy pętli, jakiś mężczyzna ok. 30 lat, ciemne krótkie włosy, ciemna kurtka, bluza, jasne spodnie, atakuje kobiety i się obnaża. Sytuacja zgłoszona na policję, w razie czego należy kolejne przypadku tez zgłaszać - informuje Joanna na facebookowym profilu "Antoninek".

- Rzeczywiście policjantom zgłoszono we wtorek, że w rejonie pętli tramwajowej na Miłostowie pojawił się ekshibicjonista - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, nie znaleźli człowieka opisanego przez zgłaszającą - dodaje.

Podobne ostrzeżenie pojawiło się w ubiegłym tygodniu na facebookowym profilu Wildzian. - Ostrzegamy wszystkie panie biegające wieczorem na Wildzie: w rejonie Parku Jana Pawła II, Drogi Dębińskiej i Dolnej Wildy pojawił się wczoraj ekshibicjonista. Krótki opis: wiek ok. 50 lat, ubrany w zieloną dłuższą kurtkę, na głowie miał kaszkiet koloru szarego. Jechał na białym rowerze (podobnym do górala). Zachowajcie ostrożność - apelują Wildzianie.

- Oczywiście jeśli będziemy świadkiem takiej sytuacji, musimy się postarać zapamiętać jak najwięcej szczegółów z wyglądu ekshibicjonisty. W co był ubrany, ile ma wzrostu, jak wygląda. Każda informacja będzie przydatna dla funkcjonariuszy. Bo oczywiście trzeba taki incydent zgłosić policji - kończy Liszczyńska.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawałnice przeszły przez Wielkopolskę. We wtorek znowu może zagrzmieć!
30℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
8.96 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro