Reklama

Jacek Jaśkowiak przewrócił się na rowerze. Ma stłuczoną rękę

fot. Facebook Jacka Jaśkowiaka
fot. Facebook Jacka Jaśkowiaka

Prezydent Poznania dojeżdża do pracy rowerem. We wtorek się na nim przewrócił, konkretnie na ulicy Święty Marcin. Początkowo wydawało się, że to nic poważnego, ale ponieważ w środę wciąż bolała go ręka, udał się do lekarza. Okazało się, że ręka jest stłuczona.

- Obecnie wiem jedynie tyle, że prezydent Jaśkowiak we wtorek przewrócił się podczas jazdy na rowerze - wyjaśnia Paweł Marciniak, rzecznik prezydenta. - Początkowo wydawało się, że to nic poważnego. Jedynie bolała go ręka. W środę jednak ból się utrzymywał, dlatego pan prezydent pojechał do lekarza - dodaje.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA


Jacek Jaśkowiak nie wrócił jeszcze z wizyty, nie wiadomo więc czy obrażenia są poważne. Być może ręka jest złamana.

AKTUALIZACJA

- Ręka nie jest złamana, ale jest stłuczona. Musi być usztywniona - mówi Marciniak. - Do zdarzenia doszło na ulicy Święty Marcin we wtorek rano, gdy pan prezydent jechał do Urzędu - dodaje.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nowe ostrzeżenie meteo dla Poznania i regionu
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro