Reklama
Reklama

14-letnia Natalia choruje na nowotwór. Chce dostać mnóstwo świątecznych kartek

Nasi czytelnicy już wielokrotnie pokazali, że nie pozostają głusi na apele o pomoc. Tym bardziej, gdy pomoc należy do tych symbolicznych. 14-letnia Natalia od kilku miesięcy zmaga się z nowotworem. Jej największym marzeniem jest otrzymanie jak największej ilości świątecznych kartek.

Na początku tego roku apelowaliśmy do czytelników o wysyłanie urodzinowych kartek do małej Nikoli ze Swarzędza. Nie tylko epoznan.pl prosił o podarowanie dziewczynce życzeń. Zainteresowanie akcją przeszło najśmielsze oczekiwania rodziców Nikoli. Do dziewczynki trafiły nie tylko kartki urodzinowe, ale też mnóstwo prezentów. Co obecnie dzieje się u dziewczynki? Możesz to sprawdzić TUTAJ.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA


Jak się okazuje Nikola nie jest jedyną dziewczynką, która ma marzenie związane z kartkami wypełnionymi życzeniami. Podobnie jest w przypadku Natalii Rządkowskiej ze Środy Wielkopolskiej. 14-latka od czerwca zmaga się z nieoperacyjnym nowotworem. Obecnie jest leczona w Poznaniu, gdzie przechodzi chemioterapię.

Kartki, które trafiają do Natalii, mają przede wszystkim podtrzymywać ją na duchu oraz dawać siłę do dalszej walki z chorobą. Mają także zapewnić nastolatkę, że nie tylko ona walczy o swoje życie. Zbliżają się święta, a co za tym idzie - właśnie świątecznych kartek oczekuje dziewczyna. To jedyny prezent, jaki chciałaby otrzymać.

Adres do wysyłki:

Natalia Rządkowska
Ul. Westerplatte 5/11
63-000 Środa Wlkp.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
16.89 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro