Reklama
Reklama

MTP: trwają Poznańskie Targi Piwne

fot. Piotr Sagalara

Przez cały weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich trwają Poznańskie Targi Piwne. Na miłośników tego trunku czeka mnóstwo atrakcji.

Na targi zjechali przedstawiciele browarów, specjalistycznych sklepów piwnych, lokali, a także innych podmiotów związanych z branżą piwowarską. Osoby, które pojawią się w weekend na targach będą mogły między innymi zapoznać się z tajnikami sztuki piwowarskiej, podpatrzeć specjalistów w pracy, poznać nowe gatunki piwa i dowiedzieć się jak należy je podawać.

Oprócz możliwości poszerzenia swojej wiedzy podczas spotkań z szeregiem profesjonalistów, targi będą także prawdziwą ucztą dla zmysłów i okazja do spróbowania najwyższej jakości produktów: aromatycznych serów, tradycyjnych wędlin, pieczonych kasztanów oraz jednych z najlepszych burgerów w Poznaniu. Co ciekawe, na targach po raz pierwszy na większą skalę w Polsce będzie dostępna jedna z najlepszych szklanek do sensoryki piwa - IPA GLASS- informują organizatorzy.

Targi odbywają się w pawilonie 3A Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczęły się w piątek i potrwają do niedzieli 16 listopada. W niedzielę imprezę można odwiedzić za darmo.

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW
21℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
3.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro