Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 -5

Przylatują do Poznania, już na lotnisku poznają działające tu firmy

KaT
piątek, 7.11.2014 r.
godz. 07.44
KaT | piątek, 7.11.2014 r., godz. 07.44
Przylatują do Poznania, już na lotnisku poznają działające tu firmy

W czwartek na Lotnisku Ławica otwarto showroom poznańskich firm - miejsce, w którym osoby przylatujące do Poznania mogą się zapoznać z ofertą poznańskich przedsiębiorców. Showroom znajduje się w hali przylotów, w której oczekuje się na wydanie bagażu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 1023 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

„Witaj w mieście możliwości, nowoczesnych idei i sukcesu” - takim hasłem wita Ławica pasażerów, którzy wylądowali w naszym mieście.  Pojawiło się na ścianie showroomu - miejsca umożliwiającego gościom odwiedzającym nasze miasto zapoznanie się z ofertą poznańskich przedsiębiorców.


W showroomie prezentują się firmy zrzeszone w Konsorcjum Marki Poznań. Obecnie jest ich 46 i reprezentują różne branże - m.in. sport, modę, IT czy finanse. W hali przylotów Ławicy można obecnie zobaczyć informacje o 17 firmach - Alba Thyment, Allegro, Apart, Aquanet, Arjohuntleigh, Bridgestone, Centra, Ciber, Enea, INEA, Internetowy Kantor, NIVEA, Port Lotniczy Poznań – Ławica, SGB Bank, Solaris, VW Samochody Użytkowe i Żabka.

– Ideą Showroomu jest prezentacja biznesowego kodu DNA Poznania poprzez marki, które są związane z miastem i które w swoich działaniach wykorzystują ścisły związek swojego know-how z poznańską tradycją skuteczności - tłumaczy Łukasz Goździor, dyrektor Biura Promocji Miasta. Co ciekawe, wszystkie przedmioty reklamujące daną firmę zostały wykonane w technice druku 3D. Obok np. modelu pierścionka z brylantem czy koszyka z zakupami znajduje się monitor, na którym wyświetlają się podstawowe informacje o prezentowanych firmach.

Showroom ma funkcjonować w hali przylotów Ławicy do końca 2016 roku.

ZOBACZ VIDEO
arrow