Reklama
Reklama

Przylatują do Poznania, już na lotnisku poznają działające tu firmy

W czwartek na Lotnisku Ławica otwarto showroom poznańskich firm - miejsce, w którym osoby przylatujące do Poznania mogą się zapoznać z ofertą poznańskich przedsiębiorców. Showroom znajduje się w hali przylotów, w której oczekuje się na wydanie bagażu.

"Witaj w mieście możliwości, nowoczesnych idei i sukcesu" - takim hasłem wita Ławica pasażerów, którzy wylądowali w naszym mieście. Pojawiło się na ścianie showroomu - miejsca umożliwiającego gościom odwiedzającym nasze miasto zapoznanie się z ofertą poznańskich przedsiębiorców.

W showroomie prezentują się firmy zrzeszone w Konsorcjum Marki Poznań. Obecnie jest ich 46 i reprezentują różne branże - m.in. sport, modę, IT czy finanse. W hali przylotów Ławicy można obecnie zobaczyć informacje o 17 firmach - Alba Thyment, Allegro, Apart, Aquanet, Arjohuntleigh, Bridgestone, Centra, Ciber, Enea, INEA, Internetowy Kantor, NIVEA, Port Lotniczy Poznań - Ławica, SGB Bank, Solaris, VW Samochody Użytkowe i Żabka.

- Ideą Showroomu jest prezentacja biznesowego kodu DNA Poznania poprzez marki, które są związane z miastem i które w swoich działaniach wykorzystują ścisły związek swojego know-how z poznańską tradycją skuteczności - tłumaczy Łukasz Goździor, dyrektor Biura Promocji Miasta. Co ciekawe, wszystkie przedmioty reklamujące daną firmę zostały wykonane w technice druku 3D. Obok np. modelu pierścionka z brylantem czy koszyka z zakupami znajduje się monitor, na którym wyświetlają się podstawowe informacje o prezentowanych firmach.

Showroom ma funkcjonować w hali przylotów Ławicy do końca 2016 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zmieniono stopień ostrzeżenia IMGW w Wielkopolsce!
21℃
14℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
13.75 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro