Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 1
Reklama

Celebryci uciekają

REKLAMA
czwartek, 6.11.2014 r.
godz. 10.00
REKLAMA | czwartek, 6.11.2014 r., godz. 10.00
Celebryci uciekają

Grażyna Torbicka do Wiązownej, Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz do Jajkowic, Magda Fermme do Krupiej Wólki, Cezary Żak do lasu...

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1003 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1009 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1018 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

Uciekają od zgiełku miasta i przenoszą się na peryferie. Cenią ciszę, dobre sąsiedztwo, spokojną okolicę. Chcą mieć dom z ogrodem, a wokół naturę, niezmąconą przemysłem i hałaśliwymi drogami.

Na świecie już dawno zapanowała moda na mieszkanie poza miastem. U nas staje się to coraz popularniejsze. Nasza rodzima gwiazda Małgorzata Ostrowska ceni sobie mieszkanie w podpoznańskim Puszczykowie.

Luksus, na który stać najbogatszych? Wcale nie!

Obecnie mieszkanie kilkanaście czy kilkadziesiąt kilometrów od centrum Poznania staje się modne. Świadczy o rozsądnym podejściu do życia. A zarazem bardzo pragmatycznym. Po co męczyć się w dwupokojowym mieszkaniu na jednym z zatłoczonych osiedli i czuć się jak mrówka czy pszczoła w ulu, skoro za cenę takiego mieszkania można mieć dom z ogrodem?

Niemożliwe?
Możliwe, realne i wcale nie przekraczające progi finansowe dla osób młodych, średnio zarabiających i rozsądnie myślących o przyszłości. Wystarczy zainteresować się ofertą Gephouse, który tworzy osiedle domów jednorodzinnych w Palędziu. Zaledwie 10 kilometrów od centrum Poznania.

Ciekawe położenie w świetnie skomunikowanej okolicy, szybki dojazd autostradą A2 i drogą S11 to tylko jeden z atutów mieszkania w Palędziu.
Najistotniejsze jest to, że można zamieszkać w pięknie zaprojektowanych i doskonale wykończonych domach w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 96 do 107 m kwadratowych. Każdy z budowanych w tradycyjnej technologi domów oddawanych w stanie deweloperskim ma księgę wieczystą i niezależne media (prąd, woda, gaz, kablówka, szerokopasmowy internet INEA, dwufunkcyjny piec co wraz z kaloryferami). Przemyślany, praktyczny układ domu – z drugą łazienką, spiżarnią, przestronnym poddaszem spełnia potrzeby  najbardziej wymagających nabywców. Mogą oni zamówić dodatkowo garaż, w którym przewidziano funkcjonalne poddasze.

Właśnie funkcjonalność domów oferowanych przez Gephouse podkreślają obecni mieszkańcy i osoby, które interesują się ofertami dostępnymi w tej okolicy. A ofert nie brakuje.   Bywają takie, które kuszą niższą ceną. Ale... Gdy porównamy metraż domu i wielkość działki przeznaczonej  na ogród, to przekonamy się, że warto zapłacić trochę więcej i mieszkać o wiele bardziej komfortowo. Jeśli decydujemy się na kredyt, który będziemy spłacali przez lata, to w miesięcznej racie nie zauważymy wielkiej różnicy, jakieś 50 czy 70 złotych. A możemy za to mieć 300 metrów ogrodu, czego nie znajdziemy u innych deweloperów. W samym domu zaś mamy pod schodami pomieszczenie gospodarcze, które można zaadoptować na przykład na pralnię czy spiżarnię.

Kiedy kupujemy pierwszy dom często nie zdajemy sobie sprawy jak takie drobiazgi są ważne i potrzebne. Podobno dopiero przy budowie lub kupnie kolejnego domu zwracamy uwagę na takie szczegóły. Po co uczyć się na własnych błędach? Przecież dom kupujemy na lata, a może na całe życie i powinniśmy dokładnie przemyśleć decyzję i zdać sobie sprawę czy wato trochę zaoszczędzić, kupić mniejszy i niefunkcjonalny dom z malutkim ogródkiem, czy nastawić się, że ten pierwszy będzie naszym wymarzonym. Domy Gephouse w Palędziu mogą być z pewnością tymi wymarzonymi i docelowymi.

Z myślą o estetyce osiedla, projektanci zaproponowali spójną kolorystykę oraz jednolite murowane  płoty zewnętrzne. Działki zaś  oddzielone są od siebie ocynkowaną siatką.

Decydując się na mieszkanie w Palędziu można korzystać z bliskości miasta, ciesząc się jednocześnie spokojem okolicy. To kameralne osiedle graniczy z Dąbrówką, co zapewnia pełną infrastrukturą–  centrum handlowe, sklepy, przedszkola, szkoły, kościół. Równocześnie na wyciągnięcie ręki mamy tereny zielone, lasy i jeziora, co jest niewątpliwym atutem inwestycji realizowanej przez Gephause w Palędziu.
Tutaj można mieszkać pięknie, nowocześnie, niedrogo i czuć się jak celebryta.

Po więcej szczegółów można zajrzeć na stronę www.gephouse.pl i do biura sprzedaży przy ul. Zeylanda 7/5 w Poznaniu.

Reklama