Reklama

Remont chodnika wzdłuż ulicy Ozimina

fot. Włodzimierz  Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

W środę rozpoczął się remont chodnika wzdłuż ulicy Ozimina. Z utrudnieniami muszą się liczyć zarówno piesi jak i kierowcy.

Remont rozpoczął się 17 września - Remont prowadzony będzie po wschodniej stronie ulicy Ozimina na odcinku od ulicy Dożynkowej do ulicy Starowiejskiej. Zakres zadania i jego finansowanie zostało uzgodnione z Radą Osiedla Stare Winogrady. Roboty brukarskie będą polegać na wymianie krawężników i zniszczonej nawierzchni chodnika - informuje ZDM. Na remontowanym odcinku zachowany jest ruch, ale kierowcy i piesi muszą się liczyć z utrudnieniami - Prosimy kierowców o zachowanie ostrożności, a pieszych o korzystanie z wyremontowanego chodnika po drugiej stronie ulicy - dodaje ZDM.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 lutego!
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Fatalne wiadomości pogodowe. Czeka nas powtórka z gołoledzi!
-4℃
-8℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
40.80 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro