Reklama

Sobotni paraliż miasta: kierowcy radzą sobie jak mogą

fot. navoye
fot. navoye

W sobotni poranek mieszkańcy starali się ominąć korki jak tylko mogli. Wybierając do tego trasy nieprzeznaczone dla ruchu kołowego.

Kierowcy, aby ominąć korki pojawili się między innymi w Parku na os. Tysiąclecia. Jeszcze wczoraj wieczorem w tych miejscach była piękna, świeżo skoszona trawa. Czy organizator poniesie koszty związane z przywróceniem terenu do stanu poprzedniego w związku ze złym zabezpieczeniem, czy jak zwykle nikt nic nie zrobi a zieleń będzie na przyszły rok, do pierwszej masowej imprezy? - pisze navoye.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to spokój, morze i komfort. Idealne miejsce na regenerację i odpoczynek. Tel. +48 94 355 34 44, info@subaltyk.pl
REKLAMA

Kierowcy postanowili uciec od korków poruszając się drogą roboczą do CH Poznania. Na miejscu pojawiła się policja. Zobacz film, który otrzymaliśmy od naszej czytelniczki na adres alarm@epoznan.pl