Reklama
Reklama

Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku z udziałem motocyklisty

Poznańska policja prowadzi śledztwo w sprawie wypadku, do którego doszło pod koniec sierpnia w okolicy miejscowości Trzebaw. W wyniku doznanych w wypadku obrażeń zmarł motocyklista.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło 29 sierpnia około godziny 12:50 na drodze krajowej numer 5 w okolicy miejscowości Trzebaw - Na drodze krajowej nr 5 doszło do zderzenia samochodu marki Fiat Panda z motocyklem marki Kawasaki. Kierujący motocyklem na skutek doznanych w wypadku obrażeń zmarł - relacjonuje Dominika Pupkowska-Bral z policji. Wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia, proszone są o kontakt. Informacje można przekazywać osobiście w komendzie przy ulicy Szylinga 2 (pok. 34) lub telefonicznie pod numerem 61 841-36-11.

Do kupienia budynek w centrum miasta powiatowego przy szosie S5. Dwa piętra po 200 m, 2 skarbce bankowe w wysokich piwnicach, wielki strych do zagospodarowania, parking, garaż.
REKLAMA

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
6℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
17.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro