Reklama
Reklama

Dwa wypadki z udziałem jednośladów w Poznaniu

W godzinach popołudniowych na ulicach Poznania doszło do dwóch zdarzeń z udziałem jednośladów. W tej chwili policja nie informuje o ewentualnych poszkodowanych.

Do pierwszego zdarzenia doszło przed godziną 14 w okolicy skrzyżowania Lechickiej i Serbskiej - Motocykl marki BMW zderzył się z samochodem osobowym Citroen. W tej chwili trwają jeszcze czynności na miejscu zdarzenia i nie mam pełnego raportu z miejsca zdarzenia, ale z wstępnych informacji wynika, że nic poważnego się nie stało - relacjonuje Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji. Godzinę później doszło do zderzenia skutera i samochodu dostawczego - Około godziny 15 na al. Niepodległości w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego doszło do zderzenia samochodu dostawczego ze skuterem. Również w tym wypadku nie mam szczegółowych informacji o przebiegu zdarzenia i poszkodowanych - dodaje Borowiak.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro