Reklama

Dębiec: nową galerię handlową otworzą 25 października

Znana jest już oficjalna data otwarcia nowej galerii handlowej w Poznaniu. Galeria Dębiec na poznańskim Dębcu zostanie otwarta 25 października. Klienci zrobią tu zakupy w 50 sklepach i punktach usługowych.

Za mniej niż dwa miesiące pierwsi klienci wejdą do nowego poznańskiego centrum handlowego - Galerii Dębiec w pobliżu ulicy 28 Czerwca 1956 na poznańskim Dębcu. Inwestor podał termin oficjalnego otwarcia obiektu - to 25 października, sobota.

- Obecnie trwają prace wykończeniowe elewacji, w tym montaż elementów wykończeniowych na froncie budynku. Realizowane są również ostatnie prace związane z ukształtowaniem i wykończeniem zagospodarowania terenu wokół obiektu - wyjaśnia Tomasz Piskorek z RED Real Estate Development. - Wewnątrz zakończyły się już prace przy montażu ścian działowych oraz sufitów i rozpoczęto prace malarskie. Trwa montaż oświetlenia wewnątrz i na zewnątrz galerii. Ponadto, trwają prace wykończeniowe powierzchni najemców. Rozpoczęło się również wykonywanie oznakowania wewnętrznego galerii - dodaje.

W galerii o powierzchni najmu sięgającej blisko 10 tysięcy metrów kwadratowych na pewno pojawi się Biedronka (jeden z większych sklepów sieci w naszym mieście), a także drogeria Hebe i sklep PEPCO. Będzie też klub fitness działający 24 godziny na dobę. W sumie znajdzie się tutaj ponad 50 lokali o powierzchni od 20 metrów kwadratowych. Dodatkowo zrobimy tu zakupy w sklepach odzieżowych, aptece i wykupimy wczasy w biurze podróży. Klienci będą mogli korzystać z 343 miejsc parkingowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro