Lovrencsics zagrał w kadrze, Hamalainen cały mecz na ławce

W niedzielę swoje mecze w ramach eliminacji do Euro 2016 rozegrały reprezentacje Węgier i Finlandii. 32 minuty spędził na boisku Gergo Lovrencics.

Jego zespół przegrał na własnym stadionie 1:2 z kadrą Irlandii Północnej. Gracz Lecha zmienił w drugiej połowie Adama Gyurcso i występował na prawym skrzydle. Za swoją grę zebrał niezłe recenzje, jednak porażka jest dla Węgrów sporym rozczarowaniem.

W lepszym nastroju wróci do Poznania Kasper Hamalainen. Co prawda Fin nie otrzymał od trenera szansy gry, jednak jego koledzy pokonali 3:1 Wyspy Owcze.

To nie koniec występów graczy Kolejorza w reprezentacjach. We wtorek kadra u-21, do której powołanie otrzymali Tomasz Kędziora i Marcin Kamiński, zmierzy się na wyjeździe z Grecją.