Reklama
Reklama

Ostatnie sprawdziany piłkarzy ręcznych

fot. Elżbieta Skowron - archiwum epoznan.pl
fot. Elżbieta Skowron - archiwum epoznan.pl

W sobotę WKS Grunwald Poznań będzie gospodarzem towarzyskiego turnieju im. Jerzego Kuleczki. W imprezie wystąpią również MKS Poznań, UKS Lider Swarzędz i Sparta Oborniki.

Dla zespołów ze stolicy Wielkopolski będzie to ostatnie przetarcie przed inauguracją rozgrywek. MKS, mimo trudnej sytuacji finansowej, wystartuje w I lidze. Wojskowi występować będą szczebel niżej.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

- W sobotę szansę gry otrzymają głównie ci zawodnicy, którzy mniej grali we wcześniejszych meczach. Liga jest długa, a każdy z graczy musi być gotowy. W poprzednim turnieju w Wolsztynie dłużej na parkiecie przebywali bardziej doświadczeni zawodnicy, teraz czas na młodzież - zapowiada trener MKS, Doman Leitgeber.

Początek rywalizacji przewidziano na 15:00. Najpierw wylosowane zostaną pary półfinałowe. Ich zwycięzcy zmierzą się o 18:30 w finale. Godzinę wcześniej rozegrany zostanie mecz o 3. miejsce. Wstęp wolny.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
51.26 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro