Reklama
Reklama

Festyn "Niebiescy dzieciom" w niedzielę

XIII Festyn Charytatywny "Niebiescy dzieciom" na rzecz Oddziału Chirurgicznego SPSK-5 w Poznaniu odbędzie się w najbliższą niedzielę na terenie INEA Stadionu. Wśród wielu atrakcji pokazy służb mundurowych i spotkanie z piłkarzami Lecha Poznań.

XIII Festyn Charytatywny "Niebiescy dzieciom" rozpocznie się w niedzielę na terenie INEA Stadionu o godzinie 14. Wśród wielu atrakcji odbędą się również pokazy sprzętu i wyposażenia Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej Miasta Poznania, Inspekcji Transportu Drogowego, a także innych służb mundurowych. Nie zabraknie wątków motoryzacyjnych, od historii PRL do współczesnych nowości marek światowych.

Natomiast Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych na festyn przyjedzie transporterem kołowym Rosomak, do którego każdy będzie mógł wejść i poczuć prawdziwie wojskową adrenalinę. Ponadto swoje drzwi dla wszystkich uczestników wspólnej zabawy otworzy znajdujący się obok INEA Stadionu salon Mercedesa Duda Cars, który przygotował wiele konkursów i pokazy samochodu.

Fani sportu będą mogli mieć bezpośredni kontakt z mistrzem świata w Sumo - Aronem Rozumem i piłkarzami Lecha Poznań. Chętni, będą mogli zmierzyć się na oryginalnym tradycyjnym dohjo, walcząc jak prawdziwy japoński wojownik sumo i sprawdzić się w walce z mistrzem. Piłkarze Kolejorza będą rozdawać autografy i losować nagrody w naszym konkursie.

Miłośnicy dobrej muzyki na żywo usłyszą i zobaczą orkiestrę dętą, poczują klimat country, włączą wspomnienia mocniejszych rytmów światowych hitów, a na koniec festynu Mademoiselle Carmel wraz z zespołem The Zebras.

Przypomnijmy, że zebrane podczas festynu przez Niebieskich pieniądze zostaną w całości przekazane na potrzeby małych pacjentów Oddziału Chirurgicznego SPSK-5 w Poznaniu. W poprzednich latach dzięki hojności ofiarodawców udało się zakupić sprzęt oraz wyremontować sale i korytarze.

Program XIII Festynu Charytatywnego "Niebiescy dzieciom":

14.00-14.10, Uroczyste otwarcie festynu przez Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu podinsp. Romana Kustera i Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego.
14.10-14.30, Występ Miejskiej Orkiestry Dętej
14.30-15.00, Wręczenie nagród dla dzieci uczestniczących w turnieju piłki nożnej "Niebiescy Dzieciom"
15.00-16.00, Występ zespołu wokalnego "Stokrotki"
16.00-16.30, Występ zespołu wokalnego "Black Night"
16.30-17.00, Występ zespołu "Country Spiders Group"
17.00-17.30, Pokaz Mistrzów Świata w Sumo
17.30-18.00, Pokaz służb mundurowych
18.00-19.00, Gwiazdy Lecha Poznań oraz losowanie nagród konkursowych
19.00-20.00, Koncert zespołu "Mademoiselle Carmel & The Zebras"

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
8.55 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro