Reklama

Mistrz kierownicy na ul. Bałtyckiej

fot. wtkplay.pl
fot. wtkplay.pl

Kolejny kierowca wykazał się ułańską fantazją przy zawracaniu. Dobrze, że poczekał, aż piesi zejdą mu z drogi. Film ze skrzyżowania Bałtyckiej z Gdyńską otrzymaliśmy od czytelnika.

Każdego dnia czytelnicy portalu Epoznan.pl przesyłają do nas na adres [email protected] zdjęcia i filmiki "mistrzów parkowana i kierownicy", które prezentujemy na głównej stronie lub w specjalnych materiałach. Galerię mistrzów parkowania można zobaczyć tutaj (wystarczy kliknąć). Tym razem otrzymaliśmy filmik ze skrzyżowania ul. Bałtyckiej z ul. Gdyńską, na którym kierowca samochodu dostawczego zawracał w bardzo nietypowy sposób.

Przypomnijmy, że Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu prowadzi akcję "Stop agresji drogowej" i każdy obywatel może przesłać na specjalną skrzynkę elektroniczną [email protected] materiały świadczące o agresywnym zachowaniu kierowców poruszających się po drogach regionu. Aby możliwe było pociągnięcie do odpowiedzialności sprawcy wykroczenia w ruchu drogowym wraz z filmem należy przesyłać niezbędne informacje: data, godzina i miejsce zdarzenia (miejscowość, nr drogi/ulica), dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, marka, dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres do korespondencji, tel. kontaktowy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
7.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro