Reklama
Reklama

W niedzielę Bike Poznań Maraton na Malcie

fot. Bike Poznań Maraton
fot. Bike Poznań Maraton

Bike Maraton, największy cykl maratonów rowerowych w Polsce, zaprasza swoich uczestników w najbliższą niedzielę (7 września) na Maltę. Na mecie toru regatowego w Poznaniu będzie mieścić się baza VIII edycji tegorocznej serii zawodów.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników trzy trasy, zależnie od chęci i stopnia zaawansowania:

Szukasz nieodpłatnej pomocy prawnej, psychologicznej, rodzinnej itp.? Skorzystaj z listy jednostek nieodpłatnego poradnictwa lub porad prawnych dostępnych dla mieszkańców Poznania.
REKLAMA


- trasa MINI - liczy 33 km - jest to bardzo łatwa i szybka trasa, do przejechania przez każdego kto ma rower, kask i odrobinę kondycji. Początek prowadzi szeroką asfaltową drogą a następnie malowniczymi ścieżkami wokół Jeziora Swarzędzkiego i nowego ZOO w Poznaniu

- trasa MEGA - liczy 65 km - jest to najłatwiejsza trasa MEGA Bike Maraton w sezonie a zarazem najdłuższa i to właśnie długi dystans do pokonania przez uczestników tego dystansu będzie największą trudnością na trasie.

- trasa GIGA - liczy 92 km - prawie 100 km nawet na stosunkowo łatwej i płaskiej trasie, jaka czeka na uczestników królewskiego dystansu GIGA, zmęczy każdego śmiałka, który zdecyduję się na start na najdłuższym dystansie.

Po starcie dystansów głównych teren POSiR Malta będzie należał do najmłodszych kolarzy górskich startujących w Dziecięcym Bike Maratonie. To cykl bezpłatnych wyścigów dla dzieci rozgrywany przy każdej edycji Bike Maraton. Na każdego małego kolarza czeka dyplom ukończenia zawodów oraz niespodzianka od organizatora.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
12.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro