Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
6 -2
Reklama

Policjanci odzyskali skradziony motocykl Harley Davidson

j
wtorek, 2.09.2014 r.
godz. 16.37
j | wtorek, 2.09.2014 r., godz. 16.37
Policjanci odzyskali skradziony motocykl Harley Davidson
fot. KWP Poznań

Policjanci z Pobiedziska zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzieże z włamaniami. Jego łupem padły przedmioty o wartości 20 tysięcy złotych w tym motocykl Harley Davidson. Zatrzymanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
2°C 1045 hPa
JUTRO
pogoda
6°C 1038 hPa
POJUTRZE
pogoda
9°C 1034 hPa

Jak udało się ustalić policjantom zatrzymany mężczyzna dopuścił  kradzieży w sierpniu 2014 roku. Włamywał się na posesje i do garaży. Wybijał szybę i dostawał się do środka pomieszczeń. Jego łupem padały głownie maszyny ogrodnicze, elektronarzędzia, ale też dokumenty, pieniądze, czy karty kredytowe. Złodziej przywłaszczył sobie również motocykl Harley Davidson.

Funkcjonariusze ustalili miejsca, gdzie skradzione przedmioty się znajdują. Rzeczy mniejszych wielkości mężczyzna przenosił na jedną z opuszczonych, niezamieszkanych działek na terenie gminy Pobiedziska. Motocykl natomiast policjanci odnaleźli na jednej z działek w Poznaniu. Inne przedmioty, jakie udało im się odzyskać to elektronarzędzia, sprzęt ogrodniczy, a także liczne dokumenty i karty kredytowe – informuje Patrycja Banaszak z biura prasowego wielkopolskiej policji.

23-letni mieszkaniec Pobiedzisk był już wcześniej znany miejscowej policji. Usłyszał łącznie pięć zarzutów kradzieży z włamaniem. Zatrzymany w tej chwili przebywa w areszcie. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama