Reklama
Reklama

17-kondygnacyjny budynek powstanie przy ul. Towarowej

fot. materiały inwestora
fot. materiały inwestora

W kwietniu 2017 roku ma się zakończyć budową nowego obiektu przy ulicy Towarowej w centrum Poznania. Ataner wybuduje tu 17-kondygnacyjny budynek z biurami i mieszkaniami.

W ubiegłym roku przy ulicy Towarowej zakończono budowę apartamentowca. 11-kondygnacyjny budynek ma dwupoziomowy parking podziemny, 10 lokali usługowych, a na wyższych kondygnacjach znajduje się łącznie 136 mieszkań. To Ataner wybudował nowoczesny obiekt. Teraz w jego sąsiedztwie zacznie powstawać kolejny budynek.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Przy ulicy Towarowej 37 stanie 17-kondygnacyjny budynek. Na parterze mieścić się będą lokale usługowe, na czterech kolejnych kondygnacjach biura, a na piętrach od piątego do szesnastego - mieszkania. Łącznie mieszkań będzie tu 120 o metrażu od 35 metrów kwadratowych. Mieszkania mają być wyposażone w duże balkony oraz duże okna.

- Budynek wyposażony będzie w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe - wyjaśnia inwestor. Budynek zaprojektowano w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich (tak jak jego oddanego do użytku w 2013 roku sąsiada). Inwestycja ma się rozpocząć wkrótce i ma potrwać do kwietnia 2017 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
2 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
12.17 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro