Reklama
Reklama

Promocja w Termach: z PEKĄ taniej

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Od 1 września Termy Maltańskie wprowadzają dwie nowe promocje dla odwiedzających je osób. Skorzystają m.in. posiadacze kart PEKA.

Posiadający Poznańską Elektroniczną Kartę Aglomeracyjną uzyskają 15-procentową zniżkę na bilety 1 i 2-godzinne. - Termy Maltańskie są pierwszą instytucją, która pozwala użytkownikom korzystać z dodatkowych zniżek w Poznaniu - powiedział Łukasz Jakubiak, specjalista ds. PR Term Maltańskich. Ze zniżki można korzystać przez cały tydzień. W przypadku biletów grupowych wystarczy jedna karta. Aby uzyskać rabat trzeba również podpisać się na kwestionariuszu wejść.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA

Druga promocja to gratisowa godzina pobytu w obiekcie. W przypadku zakupu 2-godzinnego biletu, odwiedzający otrzymują prawo do pobytu dłuższego o 60minut. Promocja łączy się z tą dotycząca zniżki na PEKĘ, obejmuje wszystkie strefy i potrwa do końca września.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro