Reklama

Stryczyński najlepszy w biegu nad Maltą

73. Bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” | fot. Tomasz Szwajkowski
73. Bieg z cyklu „Biegaj z Opel Szpot” | fot. Tomasz Szwajkowski

Ponad 200 osób wystartowało w 73. biegu z cyklu "Biegaj z Opel Szpot", który odbył się w sobotę nad Jeziorem Maltańskim. Najszybciej trasę biegu pokonał Tomasz Stryczyński.

Cykl "Biegaj z Opel Szpot" na stałe wpisał się w kalendarz biegowych imprez Poznania, a impreza ma na celu popularyzację biegania. Uzyskiwane przez startujących czasy schodzą na dalszy plan, gdyż klasyfikacja drużyn (szkół) powstaje w oparciu o ilość uczestników. W sobotę najszybciej trasę biegu pokonał Tomasz Stryczyński. - Wspaniała pogoda, nie za gorąco, w miarę puste ścieżki, niewielu spacerowiczów, więc dobrze się biegało - mówił na mecie Stryczyński. Wiadomo już, że kolejny bieg cyklu odbędzie się w sobotę, 27 września, start o godz. 11:00 przy Amfiteatrze nad Jeziorem Maltańskim. Biuro biegu będzie czynne od godziny 9.30.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

 

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro