Reklama
Reklama

Oblężenie sklepu LIDL przy Zamenhofa

Promocyjne ceny na odzież były przyczyną kolejnego oblężenia przez klientów w sklepach sieci LIDL. Ogromna kolejka utworzyła się między innymi w sklepie przy ulicy Zamenhofa.

Dziś w sklepach sieci LIDL pojawiła się odzież i obuwie w atrakcyjnych cenach. Kurtki dziecięce softshell można kupić za 49 złotych, a spodnie trekkingowe za 39,99zł.Buty trekkingowe można kupić za 69 złotych. Takie promocje od wczesnych godzin rannych przyciągnęły tłumy poznaniaków - Godzina 6.58 przed LIDL-em na Zamenhofa. Kurtki, odzież dla dzieci, buty trekkingowe. To co się działo w sklepie... Nikt nie wjeżdżał z koszykiem po bułki, nie było szans - pisze czytelniczka Ania. Nie mniejsze kolejki były w LIDL-ach poza Poznaniem. Przed wrzesińskim LIDL-em nasz czytelnik Szymon naliczył ponad 100 oczekujących osób już na pół godziny przed otwarciem sklepu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

5℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
14.63 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro