Reklama
Reklama

Remont na Al. Solidarności

fot. ZDM
fot. ZDM

Już w piątek wieczorem rozpoczął się remont południowej jezdni Alei Solidarności na odcinku od ulicy Połabskiej do ulicy Mieszka I. Prace mają się zakończyć do 30 listopada.

Wykonawca remontu południowej jezdni Alei Solidarności na odcinku od ulicy Połabskiej do ulicy Mieszka I już w piątek wprowadził tymczasową organizację ruchu w tym rejonie miasta, a prace rozpoczną się w sobotę rano. Ruch kołowy w stronę ronda Solidarności i ulicy Połabskiej odbywać się będzie: drogą obsługującą stację paliw i "Kaufland" oraz jednym pasem jezdni północnej.W trakcie prac remontowych będzie obowiązywać ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Kierowcy, niezależnie od wyboru drogi, nie będą mieć możliwości skrętu w lewo tj. w ulicę Połabską. Dojazd do ulicy Połabskiej z Alei Solidarności będzie możliwy tylko objazdem przez rondo Solidarności i północną jezdnię Alei Solidarności.

W związku z wprowadzeniem tymczasowej organizacji ruchu, a zwłaszcza z możliwością wyboru jazdy w stronę ronda Solidarności drogą obsługującą stację paliw lub wjazdu na północną jezdnię Alei Solidarności należy zachować szczególną ostrożność na wszystkich wlotach (dojazdach) do skrzyżowania Alei Solidarności i ulicy Mieszka I.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro