Posnania rozbita w Siedlcach

Rugbiści Posnanii przegrali na wyjeździe pierwsze spotkanie nowego sezonu ekstraligi z zespołem Awenta MKS Pogoń Siedlce 14:47. Najwięcej punktów dla poznaniaków zdobył Sebastian Gruszczyński.

Pierwsza połowa zdecydowanie należała do gospodarzy, którzy rozpoczęli od zdobycia 5 punktów przez karne przyłożenie. Do końca pierwszej połowy Pogoń nadal punktowała i na przerwę schodziła prowadząc 21:0. Podopieczni Dominka Machlika zaczęli punktować po zmianie stron, ale przewaga siedlczan nie podlegała dyskusji i wygrali mecz 47:14.

Przypomnijmy, że Posnania w 2. kolejce ekstraligi rugby zmierzy się z RC Arka Gdynia, a spotkanie odbędzie się w sobotę, 30 sierpnia 2014 roku, o godz. 14:00, na stadionie klubowym przy ul. Słowiańskiej w Poznaniu

Awenta MKS Pogoń Siedlce - Posnania Poznań 47:14 (21:0)