Reklama
Reklama

Kamiński: czeka nas trudne spotkanie z Ruchem Chorzów

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

- Na pewno czeka nas w niedzielę bardzo trudne spotkanie mimo tego, że Ruch Chorzów gra w czwartek spotkanie el. Ligi Europejskiej. Nie myślę o tym czy Ruch nam leży czy nie - mówi obrońca Lecha Poznań, Marcin Kamiński.

- Na pewno czeka nas w niedzielę bardzo trudne spotkanie mimo tego, że Ruch Chorzów gra w czwartek spotkanie el. Ligi Europejskiej. Nie myślę o tym czy Ruch nam leży czy nie. Dobrze wiemy, że musimy się przygotować na ciężkie spotkanie i nie będzie nam łatwo w Chorzowie. Ruchowi czwartkowy mecz będzie leżał w nogach. Ciężkowo powiedzieć, co musimy zrobić, żeby wygrywać mecze. W ostatnich dwóch meczach nasze pierwsze połowy nie wyglądały tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Jesteśmy cofnięci, czekamy na przeciwnika i dopiero w drugiej połowie potrafimy ruszyć. Na pewno musimy to poprawić, aby cały mecz grać tak jak w drugiej połowie. Wiem już jak grać z Maciejem Wiluszem w obronie i potrafimy się ze sobą komunikować. Nie będzie z tym problemów - mówi w klubowej telewizji obrońca Lecha Poznań, Marcin Kamiński.

Przypomnijmy, że spotkanie 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Ruch Chorzów - Lech Poznań, odbędzie się w niedzielę, 24 sierpnia 2014 roku, o godz. 18:00, na stadionie przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
52.24 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro