Reklama
Reklama

Kotorowski z Lecha: w lidze nie jest źle

fot. Lech TV

- Nasze ostatnie wyniki w pucharach zaburzyły trochę nasz cykl, ale w lidze nie jest źle i mamy kontakt z czołówką. Przygotowujemy się do meczu z Ruchem i za chwilę wskoczymy do czołówki - mówi bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

- Może brakuje nam pewności siebie, albo dobrego wykończenia akcji, nie stracenia bramki, zdobycia gola... Wszystkiego po trochu, ale myślę, że to mamy i zaraz to przyjdzie. Z nowym trenerem przygotowujemy się podobnie jak z trenerem Rumakiem, ale wprowadza swoje spostrzeżenia i inne zasady. Dużo nie zmieniamy, gdyż nie ma jak i kiedy. A nie wszystko byśmy od razu chwycili. Musimy być teraz razem i pokazywać to na boisku. Nie ma, co chodzić i opowiadać różne wywiady, a tylko pokazywać na boisku. W szatni atmosfera jest dobra, ale nie ma, co ukrywać, że wyniki budują. Nasze ostatnie wyniki w pucharach zaburzyły trochę nasz cykl, ale w lidze nie jest źle i mamy kontakt z czołówką. Przygotowujemy się do meczu z Ruchem i za chwilę wskoczymy do czołówki - mówi w klubowej telewizji bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

Przypomnijmy, że spotkanie 6. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Ruch Chorzów - Lech Poznań, odbędzie się w niedzielę, 24 sierpnia 2014 roku, o godz. 18:00, na stadionie przy ul. Armii Krajowej w Chorzowie.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro