Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 -1
Reklama

Os. Księżnej Dąbrówki rozbudowuje się

tww
czwartek, 14.08.2014 r.
godz. 20.17
tww | czwartek, 14.08.2014 r., godz. 20.17
Os. Księżnej Dąbrówki rozbudowuje się
fot. Nickel

Powstające od 2000 roku Osiedle Księżnej Dąbrówki w podpoznańskiej Dąbrówce zostanie powiększone o kolejne kompleksy mieszkaniowe, które powstają przy ul. Książęcej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1025 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
2°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Nickel Development rozpoczął rozbudowę Osiedla Księżnej Dąbrówki o domy i dwukondygnacyjne mieszkania w zabudowie szeregowej, które powstają przy ul. Książęcej w Dąbrówce. Dwa dostępne metraże to 99-metrowe domy oraz 75-metrowe mieszkania.


- Wszystkie domy i mieszkania dostępne w ofercie zaprojektowaliśmy zgodnie z wytycznymi programu „Mieszkanie dla Młodych”. Powierzchnia spełnia wszelkie wymagania założone dla MdM, dlatego nowi właściciele mogą w pełni wykorzystać możliwość dofinansowania inwestycji. Dodatkowo klienci, którzy podejmą decyzję już teraz, mają także możliwość kupna lokum w niższej cenie - mówi dyrektor sprzedaży Nickel Development, Magda Deszczyńska.

Ponadto Nickel Development prowadzi już zaawansowane prace nad dalszym rozwojem tej inwestycji. Zgodnie z przygotowywanym właśnie projektem budowlanym, kolejny etap będzie uzupełnieniem oferty osiedla o niewielkie mieszkania 2 i 3-pokojowe zlokalizowane w siedmiu kameralnych budynkach. Do każdego lokalu przynależeć będzie ogród bądź taras.
 

Reklama