Reklama
Reklama

Os. Księżnej Dąbrówki rozbudowuje się

fot. Nickel

Powstające od 2000 roku Osiedle Księżnej Dąbrówki w podpoznańskiej Dąbrówce zostanie powiększone o kolejne kompleksy mieszkaniowe, które powstają przy ul. Książęcej.

Nickel Development rozpoczął rozbudowę Osiedla Księżnej Dąbrówki o domy i dwukondygnacyjne mieszkania w zabudowie szeregowej, które powstają przy ul. Książęcej w Dąbrówce. Dwa dostępne metraże to 99-metrowe domy oraz 75-metrowe mieszkania.

- Wszystkie domy i mieszkania dostępne w ofercie zaprojektowaliśmy zgodnie z wytycznymi programu "Mieszkanie dla Młodych". Powierzchnia spełnia wszelkie wymagania założone dla MdM, dlatego nowi właściciele mogą w pełni wykorzystać możliwość dofinansowania inwestycji. Dodatkowo klienci, którzy podejmą decyzję już teraz, mają także możliwość kupna lokum w niższej cenie - mówi dyrektor sprzedaży Nickel Development, Magda Deszczyńska.

Ponadto Nickel Development prowadzi już zaawansowane prace nad dalszym rozwojem tej inwestycji. Zgodnie z przygotowywanym właśnie projektem budowlanym, kolejny etap będzie uzupełnieniem oferty osiedla o niewielkie mieszkania 2 i 3-pokojowe zlokalizowane w siedmiu kameralnych budynkach. Do każdego lokalu przynależeć będzie ogród bądź taras.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
15℃
Poziom opadów:
3.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.41 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro