Reklama
Reklama

Waszym zdaniem: Skorża nowym trenerem Lecha Poznań

fot. Michał Nadolski - archiwum epoznan.pl
fot. Michał Nadolski - archiwum epoznan.pl

- Maciej Skorża powinien zastąpić Mariusza Rumaka - taką odpowiedź czytelnicy Epoznan.pl wybierali najczęściej w naszej sondzie, w której pytaliśmy: kto powinien zastąpić Mariusza Rumaka na stanowisku trenera Lecha Poznań?

Zarząd Lecha Poznań po kompromitującej porażce ze Stjarnan w eliminacjach Ligi Europejskiej podjął decyzję, że obecny sztab poprowadzi drużynę w meczu z Lechią Gdańsk, który zakończył się zwycięstwem Kolejorza 2:1. Ewentualne decyzje w sprawie zmian w klubie mają zapaść we wtorek. Natomiast w naszej sondzie pt. "Kto powinien zastąpić Mariusza Rumaka na stanowisku trenera Lecha Poznań?" aż 37 procent czytelników uznało, że zespół powinien prowadzić Maciej Skorża. Przypomnijmy, że według nieoficjalnych informacji Skorża już w sierpniu 2013 roku był bliski prowadzenia Kolejorza. Trener ten jest doskonale znany właścicielowi klubu Jackowi Rutkowskiemu i zarządowi klubu z czasów Amiki Wronki.

Aż 25 procent czytelników liczy na powrót Czesława Michniewicza, który prowadził Lecha Poznań w latach 2003-2006 i zdobył z zespołem Puchar Polski oraz Superpuchar Polski. Według nieoficjalnych informacji podczas obrad zarządu klubu, które odbywały się jeszcze w poniedziałek kandydatura Michniewicza była poważnie rozpatrywana.

Tylko 10 procent chciałoby zatrudnienia przy Bułgarskiej byłego selekcjonera reprezentacji narodowej Waldemar Fornalik, a 28 procent ma nadzieję, że Lecha Poznań poprowadzi inny szkoleniowiec.

Więcej w materiale: Kto zostanie nowym trenerem Lecha: Skorża czy Fornalik? (wystarczy kliknąć).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro