Reklama
Reklama

Termy Maltańskie: masz PEKĘ? We wrześniu dostaniesz rabat!

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Termy Maltańskie we wrześniu wprowadzają promocję dla posiadaczy Poznańskiej Elektronicznej Karty Aglomeracyjnej (PEKA). Przez cały miesiąc klienci kompleksu, którzy pokażą swoją kartę PEKA, otrzymają 15% zniżki na bilety godzinne i 2-godzinne. A to nie koniec.

Już kilka dni temu informowaliśmy o rekordowej frekwencji w Termach Maltańskich. Tylko w lipcu kompleks odwiedziło ponad 110 tysięcy osób. W budynku otwarto także nową atrakcję - klub fitness. Tym samym zdecydowana większość powierzchni przeznaczonych do wynajęcia została zagospodarowana.

Duża liczba odwiedzających to także duże przychody. - W pierwszym półroczu 2014 roku przychody Term Maltańskich zwiększyły się, w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym, o ponad 20 % - wyjaśnia Łukasz Kubiak z Term Maltańskich.

Mamy dobrą wiadomość dla osób korzystających z aquaparku. We wrześniu obowiązywać będą dwie atrakcyjne promocje, które obniżą koszty odpoczywania w kompleksie. Pierwsza z nich skierowana jest do posiadaczy karty PEKA. Przez cały miesiąc osoby, które pokażą przy kasie swoją kartę PEKA, otrzymają 15% zniżki na bilety godzinne i 2-godzinne. - Rabat będzie dotyczył biletów indywidualnych i rodzinnych, a skorzystać z niego będzie można we wszystkie dni tygodnia - dodaje. 15% zniżki dostaną zarówno osoby korzystające np. tylko z basenów sportowych, jak i te, które będą chciały wejść do aquaparku i Strefy Saun.

To nie koniec. Dodatkowo Termy wprowadzają we wrześniu drugą promocję. - Przy zakupie 2-godzinnego biletu indywidualnego lub rodzinnego trzecia godzina pobytu w kompleksie będzie gratis - wyjaśnia Kubiak. Aby skorzystać z tej zniżki nie trzeba mieć karty PEKA. Promocje będą się łączyć.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro