Reklama
Reklama

Rumak: nie będę się upierał, aby zostać w Lechu Poznań

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

- Nie będę się upierał, aby zostać w Lechu Poznań. Mam żal i pretensję do siebie, gdyż to ja odpowiadam za to jak wygląda zespół - mówił chwilę przed rozpoczęciem meczu z Lechią Gdańsk trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

- Prowadzę zespół Lecha Poznań od 2,5 roku i to nie jest kariera tylko praca. Bardzo spokojnie do tego podchodzę i nie analizowałem tego okresu. Zobaczymy co wydarzy się we wtorek i jaką decyzję podejmie zarząd klubu. Nie mogę oszacować w procentach czy jest szansa na pozostanie w klubie. Nie chodzi o to czy mam zostać czy nie, gdyż najważniejszy jest klub. Nie będę się upierał, aby zostać w Lechu. Mam żal i pretensję do siebie, gdyż to ja odpowiadam za to jak wygląda zespół. Mam nadzieję, że niemoc strzelecka w ataku w meczu z Lechią zostanie przełamana. Nie mamy stabilizacji w ataku - mówił na antenie Canal+ Sport chwilę przed rozpoczęciem meczu z Lechią Gdańsk trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Przypomnijmy, że kontrakt Mariusza Rumaka z Lechem Poznań obowiązuje do końca sezonu 2014/2015, a zarząd klubu przedstawi decyzję dotyczącą ewentualnych zmian w sztabie szkoleniowym zespołu we wtorek. Głównymi kandydatami do objęcia stanowiska są: Maciej Skorża i Waldemar Fornalik.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
12.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro