Reklama

Waszym zdaniem: zwolnić trenera Mariusza Rumaka

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

- Zwolnić trenera Mariusza Rumaka - taką odpowiedź czytelnicy Epoznan.pl wybierali najczęściej w naszej sondzie po kompromitującej porażce ze Stjarnan w eliminacjach Ligi Europejskiej, w której pytaliśmy: jaką decyzję powinien podjąć właściciel klubu?

Zarząd Lecha Poznań po kompromitującej porażce ze Stjarnan w eliminacjach Ligi Europejskiej podjął decyzję, że obecny sztab poprowadzi drużynę w meczu 4. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Lechią Gdańsk. Ewentualne decyzje w sprawie zmian w klubie mają zapaść we wtorek. Natomiast w naszej sondzie "Po odpadnięciu Lecha z gry o Ligę Europejską, jaką decyzję powinien podjąć właściciel klubu?" 45 procent czytelników uznała, że należy zwolnić trenera Mariusza Rumaka.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Aż 33 procent uważa, że należy "wymienić piłkarzy i zatrudnić studentów z Islandii". Blisko 20 procent oczekuje zmiana w zarządzie klubu, a tylko 3 procent uważa, że "nic się nie stało". Według nieoficjalnych informacji nazwisko nowego trenera ma został ogłoszone we wtorek, a głównymi faworytami są były selekcjoner reprezentacji narodowej Waldemar Fornalik lub dobrze znany właścicielowi klubu Maciej Skorża.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro