Reklama

Sponsor strategiczny Lecha Poznań: Rumak leci jutro albo we wtorek

fot. twitter.com/MateuszJuroszek
fot. twitter.com/MateuszJuroszek

- Rumak leci jutro albo we wtorek. 100 procent - skomentował odpadnięcie Lecha Poznań z Ligi Europejskiej prezes sponsora strategicznego klubu z firmy STS, Mateusz Juroszek.

Prezes sponsora strategicznego Lecha Poznań z firmy STS, Mateusz Juroszek, oglądał spotkanie Lecha Poznań ze Stjarnan w III rundzie eliminacji Ligi Europejskiej i pod koniec meczu zaczął komentować przyszłość trenera Mariusza Rumaka w klubie. Najpierw na swoim koncie na Twitterze zamieścił post: "Ostatnie 30 minut trenera Rumaka?". Chwilę po spotkaniu napisał, że "Rumak leci jutro albo we wtorek. 100 procent", a podczas oficjalnej pomeczowej konferencji prasowej zamieścił zdjęcie z butelką alkoholu i stwierdzeniem "świętujemy dymisje". Juroszek zamieścił również wykaz kandydatów na nowego trenera Lecha Poznań, na których można już stawiać w punktach STS.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Przypomnijmy, że firma bukmacherska Start-Typ Sport została strategicznym sponsorem Lecha Poznań w kwietniu 2013 roku. Jej logotyp do końca sezonu 2014/2015 będzie widoczny na koszulkach drużyny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
8.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro