Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2
Reklama

Rumak: decyzję w sprawie mojej przyszłości podejmie zarząd

Tomasz Woźniak
czwartek, 7.08.2014 r.
godz. 21.52
Tomasz Woźniak | czwartek, 7.08.2014 r., godz. 21.52
Rumak: decyzję w sprawie mojej przyszłości podejmie zarząd
fot. Tomasz Szwajkowski

- Jutro będziemy rozmawiać o mojej przyszłości w Lechu Poznań. Decyzję podejmie zarząd klubu, a nie ja. Teraz nie chodzi o mnie, ale o to, co jest najważniejsze dla Lecha - mówił po mecze ze Stjarnan trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1013 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1018 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Nie można wygrać spotkania nie zdobywając bramki, a taki mecz dzisiaj widzieliśmy. Nie pomogła nawet gra 3 obrońcami i napastnikami. Dlatego ten mecz nie zakończył się takim wynikiem jak chcemy. Trzeba się zastanowić nad przyszłością i spokojnie przeanalizować wszystko. Jutro będziemy rozmawiać o mojej przyszłości w Lechu Poznań. Decyzję podejmie zarząd klubu, a nie ja. Zobaczymy, co przyniesie jutrzejszy dzień. Nie łatwo mnie złamać i mam siłę prowadzić zespół. Teraz nie chodzi o mnie, ale o to, co jest najważniejsze dla Lecha - mówił po mecze ze Stjarnan trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Lech Poznań - Stjarnan 0:0
Żółte kartki:
Luis Henriquez, Dawid Kownacki, Darko Jevtić - Martin Rauschenberg
Sędzia: Pavle D. Radovanovic (Czarnogóra)
Widzów: 22629

Lech Poznań: Krzysztof Kotorowski - Tomasz Kędziora (76. Dawid Kownacki), Hubert Wołąkiewicz, Marcin Kamiński, Luis Henriquez - Łukasz Trałka, Darko Jevtić - Szymon Pawłowski, Kasper Hamalainen (54. Łukasz Teodorczyk), Muhamed Keita (59. Gergo Lovrencsics) - Vojo Ubiparip.

Stjarnan: Ingvar Jonsson - Niclas Vemmelund, Daniel Laxdal, Martin Rauschenberg, Hordur Arnason - Michael Praest (74. Thorri Geir Runarsson), Atli Johannsson - Arnar Bjorgvinsson (79. Johann Laxdal), Pablo Punyed, Olafur Finsen - Rolf Toft (22. Aegisson Heidar).

Reklama