Reklama

Rumak: będziemy tak zdeterminowani, że Stjarnan się nie wybroni

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

- Będziemy tak zdeterminowani, że Stjarnan się nie wybroni. Wyjdziemy i wygramy - mówi przed meczem ze Stjarnan trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

- Chcę pokazywać kibicom takiego Lecha jak w rewanżu z Nomme Kalju, meczu z Piastem Gliwice, początku ze spotkania z Górnikiem czy drugiej połowy z Wisłą Kraków. Musimy teraz utrzymać to przez 80-90 minut gry i być bardziej skutecznymi. W piłce gra się przede wszystkim na bramki, a nie na style. Mam już wybranych czterech najlepszych w mojej ocenie obrońców i oni zagrają w rewanżu ze Stjarnan. Będziemy tak zdeterminowani, że Stjarnan się nie wybroni. Wyjdziemy i wygramy - mówi przed meczem ze Stjarnan trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Przypomnijmy, że spotkanie Lecha Poznań z zespołem Stjarnan FC w III rundzie eliminacji Ligi Europejskiej odbędzie się w czwartek, 7 sierpnia 2014 roku, o godz. 19.00 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Bilety normalne na spotkanie są w cenach 20 zł, 27 zł i 35 zł, a szczegółowy cennik jest dostępny na www.lechpoznan.pl. Wejściówki można nabyć na trzy sposoby. Bez wychodzenia z domu zrobisz to przez internet na stronie kartakibica.lechpoznan.pl. Udaj się na spacer po bilet do jednego z Punktów Partnerskich klubu lub w kasach INEA Stadionu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro