Reklama
Reklama

Kotorowski: było kilka żołnierskich słów w szatni

fot. Michał Nadolski - archiwum epoznan.pl

- W zespole jest wielka złość po przegranym meczu na Islandii. Było kilka żołnierskich słów w szatni i wiemy, co mamy zrobić w czwartek - mówi przed meczem ze Stjarnan w Lidze Europejskiej bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

- Zagraliśmy na Islandii bardzo dobre spotkanie, przeważaliśmy i piłka była w 80 procentach w naszym posiadaniu. Stjarnan zdobyło bramkę po indywidualnym błędzie i wygrał mecz. W zespole jest wielka złość po przegranym meczu. Było kilka żołnierskich słów w szatni i wiemy, co mamy zrobić w czwartek. Chcemy odwrócić losy rywalizacji, wygrać i awansować, aby znów poczuć smak fazy grupowej Ligi Europejskiej. Jestem święcie przekonany, ze wygramy w czwartek i awansujemy. Atutem Stjarnan jest ich bramkarz Ingvar Jonsson, który w pierwszym meczu miał trochę szczęścia, ale każdy dobry bramkarz ma szczęście. Jonsson w kilku sytuacjach zachował się dobrze i widać, że wie, o co chodzi. Jego gra uratowała Stjarnan od porażki - mówi przed meczem ze Stjarnan bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

Przypomnijmy, że spotkanie Lecha Poznań z zespołem Stjarnan FC w III rundzie eliminacji Ligi Europejskiej odbędzie się w czwartek, 7 sierpnia 2014 roku, o godz. 19.00 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Bilety normalne na spotkanie są w cenach 20 zł, 27 zł i 35 zł, a szczegółowy cennik jest dostępny na www.lechpoznan.pl. Wejściówki można nabyć na trzy sposoby. Bez wychodzenia z domu zrobisz to przez internet na stronie kartakibica.lechpoznan.pl. Udaj się na spacer po bilet do jednego z Punktów Partnerskich klubu lub w kasach INEA Stadionu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro