Reklama
Reklama

Nowa galeria handlowa na Dębcu: otwarcie jesienią

fot. materiały inwestora
fot. materiały inwestora

Trwają intensywne prace na budowie nowej poznańskiej galerii handlowej. Obiekt powstaje na poznańskim Dębcu i ma zostać otwarty jesienią tego roku.

Jesienią poznaniacy będą mogli zrobić zakupy w nowej galerii handlowej. Galeria Dębiec powstaje na poznańskim Dębcu. - Zakończyliśmy prace przy montażu dachu, co jest jednoznaczne z zakończeniem etapu stanu surowego galerii - wyjaśnia Tomasz Piskorek z RED - Real Estate Development. - Ukończone zostały roboty murowe na kondygnacji handlowej i garażowej oraz ułożone posadzki w części handlowej galerii. Kończymy prace związane z sieciami zewnętrznymi oraz przyłączami. W trakcie realizacji są również prace wykończeniowe takie jak m.in.: ścianki działowe pomiędzy lokalami najemców galerii, okładziny gresowe części wspólnych obiektu, sufity podwieszane, montaż schodów ruchomych - dodaje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Ale roboty są prowadzone nie tylko wewnątrz obiektu. - Trwają prace związane z realizacją elewacji galerii oraz z zagospodarowaniem terenu wokół budynku, obejmujące drogi, chodniki, zieleń i oświetlenie zewnętrzne - wymienia.

W galerii na pewno pojawi się sklep Biedronka (jeden z większych w naszym mieście), a także drogeria. Będzie też klub fitness działający 24 godziny na dobę. W sumie znajdzie się tutaj ponad 50 lokali o powierzchni od 20 metrów kwadratowych. Dodatkowo zrobimy tu zakupy w sklepach odzieżowych, aptece i wykupimy wczasy w biurze podróży.

Przed budynkiem i w nim zaplanowano łącznie 343 miejsca parkingowe.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
94.96 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro