Reklama
Reklama

Rekordowe lato w Termach Maltańskich

fot. Bartłomiej Drabowicz - archiwum
fot. Bartłomiej Drabowicz - archiwum

Rekordowym zainteresowaniem cieszyły się w lipcu Termy Maltańskie. Poznański aquapark w miesiąc odwiedziło ponad 110 tysięcy osób. W analogicznym okresie 2013 roku było ich o ponad 20 tysięcy mniej.

- Termy Maltańskie w gorącym, wakacyjnym okresie zanotowały rewelacyjny wynik jeżeli chodzi o liczbę odwiedzających. Przez cały lipiec kompleks odwiedziło ponad 110 tysięcy osób, a od początku roku ta liczba przekroczyła poziom 570 tysięcy. To doskonały wynik, który pozwala realnie myśleć o osiągnięciu miliona odwiedzających w ciągu roku. Na wynik miały również wpływ dodatkowe aktywności, które zostały wprowadzone na początku wakacji - stwierdził Łukasz Kubiak, specjalista ds. PR Term Maltańskich.

W okresie wakacyjnym odwiedzający obiekt mogą korzystać z dodatkowych atrakcji w ramach akcji Aktywne Lato. W wodzie i na plaży zewnętrznej prowadzone są zajęcia fitness, zumby czy jogi. Do dyspozycji odwiedzających jest także boisko do siatkówki i piłki nożnej, a co piątek odbywają się imprezy taneczne. Zadbano również o rozrywkę dla dzieci w postaci krainy zabaw. Lato to również czas promocji w Termach Maltańskich. Do 24 sierpnia chętni mogą w cenie 10 złotych bez ograniczeń czasowych korzystać z basenów sportowych.

Po 24 sierpnia ceny wrócą do normalnego poziomu. Za godzinny pobyt w części sportowej zapłacić będzie trzeba 11 zł, a za dwugodzinny 15 zł. Bilety ulgowe będą odpowiednio o 2 zł tańsze. 60 minut pobytu w części sportowej i w aquaparku to obecnie wydatek rzędu 19 zł (normalny) lub 15 zł (ulgowy). Jeśli chcemy skorzystać również ze Strefy Saun, zapłacimy za bilet wstępu kilka złotych więcej. Aktualne ceny można znaleźć TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
11.25 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro