Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 0
Reklama

Rumak: nie ma faworyta spotkania w Islandii

Tomasz Woźniak
wtorek, 29.07.2014 r.
godz. 19.30
Tomasz Woźniak | wtorek, 29.07.2014 r., godz. 19.30
Rumak: nie ma faworyta spotkania w Islandii
fot. Tomasz Szwajkowski

- FC Stjarnan to zespół, który w tym roku nie przegrał i zdobył pięć bramek w rywalizacji z Motherwell FC. Nie ma łatwych spotkań i nie ma faworyta spotkania w Islandii - mówi przed czwartkowym meczem z FC Stjarnan trener Lecha Poznań, Mariusz Rumak.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
13°C 1031 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- FC Stjarnan to zespół, który w tym roku nie przegrał i zdobył pięć bramek w rywalizacji z Motherwell FC. Na swoim boisku grają w określony sposób i dopasowany to możliwości takiej płyty. Wiedzą jak to wykorzystać w rywalizacji z innymi zespołami, a dodatkowo mają dużą wolę walki i są bardzo zdeterminowani, aby wygrywać. Właśnie to pozwoliło im wyrównać mecz w Szkocji i wygrać u siebie w dogrywce. Trzeba będzie się mieć na baczności przez 90 minut. Stać nas wygranie rywalizacji ze Stjarnan tak jak z Nomme Kalju. Zagramy tak, aby awansować.  Musze uczulić zespół na murawę i to jak zachowuje się piłka.


Pamiętajmy, że reprezentacja Islandii występowała w barażach o udział w Mistrzostwach Świata, a ich piłkarze grają w Premier League, lidze szkockiej czy belgijskiej. Widać, że ostatnio tam się dobrze szkoli mają większe dokonania. Nie ma łatwych spotkań i nie ma faworyta spotkania w Islandii. Jeżeli spojrzymy na historię naszych występów w europejskich pucharach to jesteśmy faworytem, ale patrząc na okoliczności tzn. długa podróż, rodzaj nawierzchni… to musimy się mieć na baczności. Mecz w Islandii musimy dobrze rozegrać -
mówi przed meczem z FC Stjarnan trener  Lecha Poznań, Mariusz Rumak

Przypomnijmy, że spotkanie III rundy eliminacji Ligi Europejskiej, Stjarnan FC - Lech Poznań, odbędzie się w czwartek, 31 lipca 2014 roku, o godz. 20:30, na stadionie Stjörnuvöllur w Garoabaer. Mecz będzie mogło zobaczyć maksymalnie 160 fanów Lecha Poznań, a pojemność obiektu to 1000 miejsc. Natomiast spotkanie rewanżowe odbędzie się 7 sierpnia o godz. 19:00 na INEA Stadionie w Poznaniu. Bilety normalne na ten mecz będą w cenach: 20, 27 lub 35 złotych.
 

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama