Wybierz najlepszego piłkarza Lecha w meczu z Górnikiem Zabrze

Lech Poznań zremisował spotkanie 2. kolejki ekstraklasy z Górnikiem Zabrze 1:1, a redakcja Epoznan.pl oceniła podopiecznych Mariusza Rumaka i zachęca do wybrania najlepszego piłkarza Kolejorza w tym meczu.

Oto oceny piłkarzy Lecha Poznań za występ w meczu z Górnikiem Zabrze (1-10):

Jasmin Burić - 6

W całym spotkaniu wybronił 6 strzałów piłkarzy Górnika, a w 80. minucie dobrze się ustawił i obronił groźne uderzenie Romana Gergela. Przy bramce dla Górnika mógł lepiej interweniować.

Tomasz Kędziora - 5

Poprawny występ w obronie, ale mało widoczny w ataku. Niespodziewanie zmieniony w 79. minucie przez Huberta Wołąkiewicza.

Paulus Arajuuri - 3

Najsłabsze ogniwo w linii obrony Lecha Poznań. Popełnił kilka błędów i jest współwinny straty bramki.

Marcin Kamiński - 6

Pewnie interweniował w obronie, której był najmocniejszym ogniwem. Mniej widoczny w ataku.

Luis Henriquez - 5

Bardzo dobrze spisywał się w ataku, a w obronie poprawny występ bez większych błędów.

Łukasz Trałka - 5

Dobrze radził sobie w obronie, ale już mniej był widoczny w ataku.

Darko Jevtić - 5

Bardzo dobrze grał na początku spotkania, ale z każdą minutą osłabiał zespół.

Szymon Pawłowski - 7

Naszym zdaniem najlepszy piłkarz Lecha w tym spotkaniu, któremu znów zabrakło szczęścia, aby zdobyć bramkę. Aktywny przez całe spotkanie.

Dawid Kownacki - 5

Poprawny występ 17-letniego zawodnika, który cały czas zbiera doświadczenie. W jednej z sytuacji zamiast szukać rzutu karnego powinien zachować się lepiej.

Muhamed Keita - 4

Początkowo spotkania tak jak cały zespół miał dobry, ale z upływem czasu był coraz mniej widoczny i raził błędami.

Gergo Lovrencsics - 5

Zaprezentował się lepiej niż Keita, którego zastąpił. Liczyliśmy, że jego wejście zaprocentuje bramką dla Lecha.

Łukasz Teodorczyk - 7

Jako napastnik zrealizował zadanie i wykorzystał idealnie okazję na zdobycie bramki. Niestety z upływem czasu coraz mniej widoczny na boisku.